Květen 2012

Jak na stejné podpatky

29. května 2012 v 13:46 Návody
Ptaly jste se mě, jak udělat stejné podpatky. Vymyslela jsem si postup a když jsem dneska dělala jedny botky tak jsem vám to i nafotila

Botky z mojí dílny

28. května 2012 v 15:59 Tonnerky
Tak jsem ze rozhodla vám vyfotit moje dosavadní výtvory v oblasti obuvnictví. Všechny botky jsem vyráběla já, některé jsou víc některé míň povedené, ale všechny nositelné.

Fimo botky

28. května 2012 v 9:07 Návody
Na základě mnoha reakcí a dotazů na botičky pro Tonnerky vkládám tedy návod na výrobu.

Isla

26. května 2012 v 15:26 Tonnerky
Moje druhá a zatím poslední Tonnerka ke mně přicestovala za odměnu. Přála jsem si ji jako dárek k promoci. na promoční hostině na mě všichni koukali jak na exota, ale já byla spokojená. Kam se na Tonnerku hrabe nějaký obvyklý dárek.
Isla je z nové řady panenek od Roberta Tonnera Nu Mood Parker Dance. Přicestovala ke mně s tanečními nožkami na špičkách, tak jsem ji hned doobědnala jednu sadu nožiček, aby mohla nosit i botičky. Jsem z nadšená, je úplně jiná než Cami, ale obě se rychle zpřátelili.

Miniatury

25. května 2012 v 13:58 Rekvizity
Jsem se dneska hecla a vyfotila všechny miniaturní krabicová jídla, která mám poslepovaná. Mám naskenováno ještě víc krabiček, ale zatím jsem se nedostala k tomu je vytisknout a slepit, tak snad časem. Takže se můžete podívat co všechno mají moje holky k dispozici ve špišce.

Voda

25. května 2012 v 10:45 Fantazi postavy
Tak konečně jsem se dostala k vložení mého zatím nejsložitějšího díla, které jsem dělala. Ve svých plánech na vyrábění mám i čtyři živly a toto je první z nich - voda.

Skotsko

25. května 2012 v 9:27 Historické oblečení
Skotsko. Co k němu říct. Nádherná země, úžasní lidé a netradiční zvyky. Ve skotsku jsem byla se svým, teď již manželem, necelé dva měsíce na stopařském výletě. Ze Skotska jsme si přivezli i opravdový kylt, takže tato změnšenina vznikla podle skuteční předlohy.

Jak Robert k pohyblivému tělíčku přišel

24. května 2012 v 21:13 Mattelky
Jak jistě všechny víme, s chlapama to není jednoduchý. A už vůbec ne s těma Mattelákama. Je jich málo a jeden jak druhej. Takže moje srdíčko zaplesalo, když u Barbie Basics přibyli v druhé sérii i chlapci. Blondáček mě moc neoslovil, ale tenhle fešák ... tomu se nedalo odolat.

secese

23. května 2012 v 7:48 Historické oblečení
Na stránkách KASI se občas účastním téma měsíce. Před časem bylo vypsáno téma secese a tak jsem se dala na studium tehdejších oděvů a vznikl tento model. Je na panence stefi která má příhodné tělíčko s úzkým pasem, takže šaty lépe vynikly.

Perchta z Rožumberka

22. května 2012 v 19:12 Historické oblečení
Loni v červnu jsme byli na týden v Jižních Čechách, konkrétně v Jindřichově hradci. Zde podle pověsti na zámku obchází Perchta, známější jako Bílá paní. A tak jsem se nachala inspirovat a hned po příjezdu jsem vygooglila její obraz a vrhla se do tvoření. Použila jsem vydraženou panenku z Aukra a myslím, že jí to docela sluší. Možná i víc než té skutečné :)