Červen 2012

Izabela

30. června 2012 v 18:39 Mattelky
Izabela je jedna z dvojičky Fashionistas, její spobydlící z krabice se stala dárkyní orgánů, ani už vlastně nevím pro koho. Izabelyno tělíčko mělo být původně také použito, ale opět se mi zalíbila a zůstala tak jak je.

Brigit

27. června 2012 v 19:58 Mattelky
Dnes vám chci představit moji Brigit. Je to Fashoinistas Swappin Styles Hollywood Divas Sassy. Původně jsem si ji koupila jen proto, že byla v akci a měla se stát dárkyní orgánů. Nakonec se mi v reálu moc líbila a tak zůstala tak jak byla. Moc se mi libí její luxusní líčení. Je jednou z adeptek na manželku pro Alberta.

Caren ve zlatých šatech

22. června 2012 v 9:27 Současné oblečení
Caren dostala svoje první šatky. Začala jsem je šít v ruce na terase, abych se nenudila při opalování :) Dodělávala jsem je večer u televize. Střih bohužel nemám, protože jsem je šila stylem ušít kosek, vyzkoušet, ustřihnout kousek, vyzkoušet.
Myslim, že Caren šatky sednou, hodí se k jejímu líčení. Jako nezbytný doplňek kabelka.

Caren

21. června 2012 v 14:26 Mattelky
Caren je jedna ze dvou nově přetělených Barbie basics řady 1. Je to snědá kráska, která mi v mé partě učitě chybět neměla. Spolu s Naomi, která ale nemá pohyblivé tělíčko a s jsou to moje čokoládové slečny. Caren má nádherné zlatavé líčení a pěkné dlouhé vlásky.

Albert

19. června 2012 v 7:34 Mattelky
Můj první fashonistas ken Hottie. ze začátku jsem z něho byla nadšená, ale jakmile přišel mattel s lepšími klouby, trochu se mi přestal líbit a odsunula jsem ho na druhou kolej. Ted jsem se k němu nedávno vrátila a udělala na něm malé úpravy a hned je mi sympatičtější. Chtěla jsem kena, který by vypadal na víc než jen 20 let a tak dostal nový image s fousama a nové jméno Albert. Bude představovat otce od rodiny, aspoň budu poct zapojit i děcka. Jen ještě nevím, koho mu přidělím za manželku :)

Lucie

18. června 2012 v 20:08 Mattelky
Dneska bych vám ráda představila svoji první playline panenku, kterou jsem si pořídila. Pojmenovala jsem ji Lucie, ale všichni jistě poznali Fashionistas Sassy. Docela často jí beru na focení a vytvářím s ní mnoho příběhů. Moc se mi na ní líbí, že není tak strašně zmalovaná. Určitě ji zde časem najdete v mnoha scénách a hlavně s jejím partnerem Štěpánem.

Popelčin ples

14. června 2012 v 11:24 Příběhy
Toto moc není příběh, spíš výjev z pohádky, ale nevěděla jsem kam jinam to zařadit :)
Tak tedy Popelka a princ na královském plese

Princ od Popelky

14. června 2012 v 11:18 Filmové a pohádkové postavy
Panáčka, představujícího prince jste už viděli. Byl to dárce tělíčka pro Roberta. Krásně mi posloužil jako princ pro moji Popelku.

Popelka

14. června 2012 v 11:11 Filmové a pohádkové postavy
Loni v prosinci jsem na měsíční téma u Kasi ušila Popelku v podání Libušky Šafránkové. Pohádku Tři oříšky pro Popelku miluju takže se mi tvořilo velice dobře. Nejvíc se mi samozřejmě líbila příprava projektu, tedy podrobné zkoumání šatů Popelky a hlavně koukání na tu pohádku :)

Jak na klobouky

12. června 2012 v 18:04 Návody
Na základě žádosti o návod na klobou jsem si dovolila vám ho nafotit. Postup je strašně jednoduchý. Budeme potřebovat čistou vodu, štětec, toaleťák nebo papírové uteky či kapesníky, obyčejný kancelářský papír a to nedůležitější, vršek od nějakého spreje nebo něčeho jiného, který má správnou velikost na hlavičku vaší panenky.