Červenec 2012

Slamák

31. července 2012 v 12:59 Návody
Aby ani panenkám nesvítilo do obličeje, připravila jsem pro vás další návod, tentokrát na jednoduchý slaměný klobouk neboli slamák.

Ryan

31. července 2012 v 10:06 Mattelky
Jak jsem slibovala dneska vám ukážu fotky Ryana. Jméno mu zůstane, protože se k němu hodí a aspoň nemusím nic vymýšlet. V obchodě mě zaujal na první pohled, protože má jinam namalovaný obličej než ostatní kenové a není blonďák! Navíc byl ze serie fashoinistas, takže jsem se těšila na kloubové tělíčko. Jaké ale bylo moje zklamání, když jsem ho vybalila a zjistila že nemá klouby v kolenou! No uvidíme, jestli dostane jiné tělíčko nebo holt nebude krčit nohy. Jinak má moc pěknou modrou košili, kalhoty mě moc neoslovily a boty se mi nelíbí, takové křusky kotníkové. Ale posudte sami, jak se vám tento Ryan líbí

Patrice

30. července 2012 v 21:22 Mattelky
Ještě přihodím fotečky mojí krásky Patrice. Je to, jak všichni jistě poznáte, barbie Basics č. 2, přetělená. Pro mě je to jedna z nejkrásnějších barbie, které mám, možná i nejhezčí.

Růžová kolekce

30. července 2012 v 21:05 Současné oblečení
Další část mého šicího období byla růžová. Opět jsou to šatečky, které již nemám, jelikož jsem je darovala malým slečnám na hraní. Střihy jsou jednoduché, šití rychlé.

Modrá kolekce

21. července 2012 v 18:12 Současné oblečení
Už dlouh jsem na panenky nešila, tak vám dnes ukážu pár šatiček z archivu. Nazvala jsem to Modrá kolekce. Všechny šatečky již mají své malé majitelky, takže je na mých panenkách už neuvidíte.

Tak jsem neodolala

20. července 2012 v 7:43 Co se jinam nevešlo
Včera jsem zákazníkovi odevzdala sestříhané video a dostala za to zaplaceno. A jak jsem se tak vracela domu kolem Sparkysu, úplně automaticky jsem tam zahla. A to byste nevěřily, co jsem tam objevila. MT Arizonu! To byla jasná volba! Měli ještě Tristen, ale tu už mám v jiném podání. No a když už jsem tam byla, vzala jsem i kena, který měl k mému překvapení jinam namalovaný obličej a hlavně hnědé oči! No a ta sada oblečků, to jsem vzala kvůli doplňkům, brýle, klobouk a hlavně boty, těch není nikdy dost. Udělala jsem si velkou radost, ale asi to věnuji rodině, aby pro mě měli dárky, takže rozbalené fotečky budou někdy později :)

Zoe

13. července 2012 v 8:33 Mattelky
Tak už se blížíme ke konci. Představuji zatím předposlední mojí panenku jménem Zoe. Je jedna ze dvou čokoládových krásek, které mám na pohyblivém tělíčku.

Kristie

11. července 2012 v 9:35 Mattelky
Dnes vám chci představit Kristie. Pořizovala jsem ji jak druhou k Lucii. Časem se mi přestala líbit, ale vzhledem k tomu jak málo mám blondýnek, rozhodla jsem si ji nechat a případně použiji její tělíčko pro nějakou jinou krásku. Zatím je tu v partě.

Výstava Blanky Matragi

9. července 2012 v 8:07 Co se jinam nevešlo
Ve čtvrtek jsme si udělali výlet do Prahy na výstavu šatů od Blanky Matragi. Bylo to naprosto úchvatné.

Snění

1. července 2012 v 17:17 Příběhy
Bylo krásné letní odpoledne a Izabela se šla projít do přírody. Na krásném paloučku, pod košatým stromem se posadila, odpočívala a kochala se krásou přírody.