Listopad 2012

Je po něm :(

23. listopadu 2012 v 11:36 Co se jinam nevešlo
Musím se vám omluvit, že jsem dlouho nic nevložila ani nekomentovala, stala se mi totiž nemilá věc. Můj milovaný, drahý notebook oděšel na věčnost. Nebo přesněji řečeno odešla grafická karta, takže zatím žiji naději, že se nám podaří z něj vytáhnout všechna data. Už mám sice nový, ale ten je čistý jak lilie.

Noční stolek se šuplíky

13. listopadu 2012 v 12:51 Návody
Konečně jsem se dostala k tomu, abych vám nafotila návod na jednoduchý noční stolek, který má ale funkční zásuvky

Cami a Isla v podzimním

6. listopadu 2012 v 19:15 Tonnerky
Ještě vkládám pár fotek společných. Obě holky dostaly nové podzimní oblečení, aby mohly vyrazit na nákupy

Isla v podzimním

6. listopadu 2012 v 9:12 Tonnerky
Aby to Isle nebylo líto dostala i ona podzimní výbavu. Ušila jsem jí sukni se skládaným lemem a kabátek, který je celý vypodšívkovaný fleesem, takže jí opravdu zima nebude. Tričko má pujčené od Cami, šálka opět jednoduchá, použila jsem efektní trojvrstvou vlnu. Kabelku si pujčila od Moxie Teenz. Botičky jsou kupované.

Cami v podzimním

5. listopadu 2012 v 18:55 Tonnerky
Cami dostala nové oblečení na podzimní procházka a nákupy. Oblečení se skládá z háčkované sukně s mašličkou a háčkovaných návleků. Dále má Cami černé vzorované silonky, také z mojí dílny. Svetřík znáte, je to ponožková móda. Kabátek je z šedého filcu s funkčními kapsami a páskem prvlečeným poutky. Celý model doplňuje jednoduchá šálka z efektní vlny, klobouček a kabelka půjčené od Moxie teenz a kupované botičky.

Pohyblivá Nicol

5. listopadu 2012 v 8:25 Mattelky
Vkládám slíbené fotečky Nicol na pohyblivém tělíčku

Šperkování

3. listopadu 2012 v 10:27 Doplňky a šperky
Když jsem přetělila Nicol a chtěla ji fotit s novým tělíčkem, všimla jsem si, že nemá žádné naušky a tak jsem to okamžitě musela napravit. Nicol kromě naušniček dostala i manikůru v podobě červeného laku

Nicol

2. listopadu 2012 v 10:10 Mattelky
Dnes vám představímnovou posilu mé sbírky, Nicol. Doma ji mám už od května, ale zatím byla zabalené v krabici a čekala na vhodnou příležitost a hlavně na tělíčko. Nicol je Barbie Top model, ze stejné serie, jako mám Juliet. Chtěla bych i tu třetí, ale když jsem se na ní dívala v obchodě, připadalo mi, jako kdyby měla kalné oči a hlavně vůbec nemá tak pěkné vlasy jako na promo fotce :(