Leden 2013

Den

31. ledna 2013 v 17:37 Fantazi postavy
Další projekt, který jsem si stanovila jako předsevzetí na tento rok je Den a Noc. Postavu vládkyně dne jsem měla rozdělanou už skoro dva roky :( ale až teď jsem se dokopala k tomu ji dodělat(na Noci už jsem začala také pracovat).

Svatební č.2

29. ledna 2013 v 18:22 Současné oblečení
Další dokončený rest. Tuto panenku jsem měla učesanou už dva roky, možná i déle, ale pořád byla chudinka nahatá. Tak jsem se do toho pustila a ušila jí konečně slibované šaty. Živůtek má výstřih do V pošitý korálky, vzadu na šměrování a s velkou mašlí pošitou stříbrnými korálky. Sukně je zdobená pruhy nařaseného tilu. 3perky jsou jednoduché z korálků. Nevěsta má krajkové rukavičky. /čes je docela složitý, dozdobený bílými kvítky a jednou rudou růží, která ladí s kyticí.

Oheň

27. ledna 2013 v 17:13 Fantazi postavy
Konečně vkládám dlouho slibovaný projket Oheň ze série Čtyři živly

Enrico

12. ledna 2013 v 16:36 Mattelky
Dnes vám představím svůj nový přírůstek. Jak jste si mohli již přecíst v minulém článku, dostala jsem kena fashionistas Ryana, ale je dost podobný těm co mám, takže jsem se rozhodla z něj udělat OOAK, tedy trošku ho přemalovat a sestřihnout mu jeho vlasy.
Na první fotce jsem udělala porovnání jak vypadal před tím a jak po úpravě. Bohužel jsem ho zapomněla vyfotit bez krabice, tak prosím omluvte kvalitu fotky

Vánoční dárky

9. ledna 2013 v 23:07 Co se jinam nevešlo
Konečně jsem se dostala k vyfocení vánočních dárků. Nejsou tedy všechny, kromě zde ukázanýchjsem dostala ještě pár dárkyn tělíček.
Jako první vám ukážu třetí, poslední chybějící panenku do sady Top Model hair wear Summer. Chtěla jsem mít kompletní trojku a tak tady je ta poslední. Spolu s ní představuji fashionistas kena, který ale dostane OOAK podobu, kterou snad někdy i vyfotím.

Černobílá Melrose

7. ledna 2013 v 14:36 Moxie teenz
Fotila jsem do Téma měsíce u Elei a protože mám víc foteček, než jen pět vkládám všechny sem :)

Darované plesovky

5. ledna 2013 v 10:20 Současné oblečení
Dnes vám ukážu pár foteček šatků, které jsem šila jako dáreček pro jednu holčičku. Zadání bylo, aby byly modré a s vlečkou. Jako modelka se nabídla Summer.

Jak na Nový rok ....

2. ledna 2013 v 0:00 Příběhy
Ráno po bujaré oslavě byly všichni unaveni.

Silvestrovské veselí

1. ledna 2013 v 23:08 Příběhy
Oslava Silvestra je v plném proudu

Společné Vánoce

1. ledna 2013 v 20:47 Příběhy
Konečně se děti dočkali a nastal Štědrý den. Albert, Brigit a jejich dvě holčičky dorazili k Lucii domů a hned se dali do pomáhání s přípravami. Lucie jim ukázala stromeček a nachystané ozdoby.