Únor 2013

Sedačka

26. února 2013 v 11:20 Návody
Vkládám dlouho slibovaný návod na sedačku pro panenky.

Kožené fimo kabelky

22. února 2013 v 12:49 Návody
Připravila jsem pro vás další návod na miniatury pro panenky. Tentokrát tašky, ketré vypadají jako kožené, ale jsou z fima.

Bella

19. února 2013 v 14:06 Mattelky
Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych nafotila mojí novou krásnou Bellu z Twilight. Moc jsem ji si přála a v Praze ji náhodou měli tak je u mě doma.

Zásnubní fotky

15. února 2013 v 10:37 Příběhy
Včera se Lucie se Štěpánem zasnoubili a chtěli mít pár zásnubních fotek

Valentýnské překvapení

14. února 2013 v 10:31 Příběhy
Štěpán si na dnešní večer připravil pro Lucii velké překvapení. Nejdřív prostřel stůl v duchu svatého Valentýna a čekal, než přijde Lucie.

Valentine´s dress

13. února 2013 v 16:54 Současné oblečení
Další v pořadí do série plesových šatů pro BB jsou Valentineˇs dress. Šaty s velmi širokou sukní v zadu prodloužené jsou posité plátky růží, zdobené tylem, krajkou a růžičkami. /plně vystihují tento svátek zamilovaných.
Tímto bych chtěla všem, kteří navštěvují můj blog popřát krásný sv. Valentýn

Návštěva Dolls Gallery

10. února 2013 v 11:30 Co se jinam nevešlo
Včera jsme si s manželem udělali kulturní den. Vyrazili jsme spolu do Prahy s cílem navštívit Dolls gallery a muzikál Klíč králů. V soutěži na Facebooku jsme vyhrála volnou vstupenku do galerie a tak mě vstup nic nestál. I přesto, že jsem měla foták nabitý, moc rychle mi došly baterky a tak mám jen pár foteček. V galerii se mi nejvíce líbili samozřejmě sběratelské panenky, které byly opravdu skvostné. Myslela jsem, že si v galerii koupím i nějaký nový přírůstek, ale bohužel, ceny byly příliš vysoké a tak jsem si udělala radost v nedalekém Sparkysu a koupila si novou Belu, kterou jsem si velmi přála. Manžel na mne čekal před galerií a společně jsme pak vyrazili do divadla Hybernia na kontroverzní muzikál. Musím říct, že se nám muzikál líbil. Pravda viděli jsme už lepší, ale úplně špatné, jak psaki někteří kritici to rozhodně nebylo.

Plesové s flirty v zelenostříbrné

5. února 2013 v 21:37 Současné oblečení
V duchu mého tvoření na panenky jsem pokračovala a tak vám mohu představit další model. Jedná se o první model z řady plesových šatů, které budou na Barbie Basics 1. řady.

Noc

2. února 2013 v 11:56 Fantazi postavy
Když už jsem byla tak pěkně rozjetá v tom vyrábění na panenky a začala jsem reálně uvažovat o výstavě vrhla jsem se na další fantazy postavy, abych měla projekty hotové. Tak vznikla panenka Noc.