Červen 2013

Svatební salon

22. června 2013 v 16:49 Příběhy
Lucie se na páteční odpoledne domluvila se svojí tarší sestrou a společně vyrazily do svatebního salonu vybrat pro Lucii svatební šaty.

Postel

7. června 2013 v 9:40 Návody
Další dílek do snoubenecké ložnice je postel. Nenafotila jsem její výrobu úplně od začátku, lepila a vrtala jsem ji v dílně a nějak jsem zapomněla fotit. Tak alespoň popis.
Čelo postele je dřevěná překližka ve tvaru pul kruhu, natřená bílou barvou. K ní jsem nařezala dva kvádry z pěnového polyetylénu. Je to něco mezi polystyrénem a molitanem. Dostatečně pevné, ale nedrobí se, dá se dobře řezat. Desky jsem k sobě slepila a to celé přilepila k čelu postele a pro jistotu ještě přišroubovala.

Zásnubní fotky

5. června 2013 v 21:02 Příběhy
Když už byli Lucie se Štěpánem v přírodě, rozhodli se udělat pár zásnubních fotek, ze kterých by rádi vybrali jednu na svatební oznámení. Kterou byste vybrali?

Májová procházka snoubenců

4. června 2013 v 21:53 Příběhy
Náš zasnoubený pár se vydal na jarní procházku. Jako cíl cesty si stanovili jejich oblíbené místo, kde se usadili a společně naplánovali datum jejich svatby. Nakonec vyhrálo datum 24.srpna. Ted se můžou konečně vrhnout do plánování a realizace svatby.